З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Відбулося оцінювання та відбір проектів наукових досліджень і розробок, які виконуватимуться наступного року за рахунок коштів держбюджету

  • 12 грудня 2014
  • 32

Згідно наказу Міністерства охорони здоров’я України «Про заходи щодо визначення переліку наукових досліджень і розробок на 2015 рік» від 26.11.2014 № 890 з 8 по 11 грудня відбулось засідання Комісії МОЗ України для оцінки та відбору проектів наукових досліджень і розробок, які виконуватимуться у 2015 році за рахунок коштів держбюджету

Комісію МОЗ очолили Перший заступник Міністр охорони здоров’я України Василь ЛАЗОРИШИНЕЦЬ та заступник голови Комісії Олександр ВОЛОСОВЕЦЬ.

До заходу долучилися голова Вченої медичної ради МОЗ, академік НАМН України Валерій ЗАПОРОЖАН, перший заступник голови Вченої медичної ради МОЗ, академік НАМН України Леонід РОЗЕНФЕЛЬД, керівники структурних підрозділів МОЗ, головні позаштатні спеціалісти МОЗ тощо.

Обрані проекти та наукових досліджень та розробок будуть фінансуватися за кошти державного бюджету та виконуватися науково-дослідними установами, вищими медичними (фармацевтичним) закладами освіти та закладами післядипломної освіти МОЗ.

Особливу увагу судді приділили проектам щодо надання психологічної, медичної допомоги та реабілітації учасникам і постраждалим внаслідок антитерористичної операції надавався науковим проектам.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно