• Головна сторінка
  • » Новини
  • » Ольга БОГОМОЛЕЦЬ закликала народних депутатів висувати кандидатів на посаду Міністра охорони здоров’я України

Ольга БОГОМОЛЕЦЬ закликала народних депутатів висувати кандидатів на посаду Міністра охорони здоров’я України

28 січня 2016 56
Голова Комітету Верховної Ради з питань охорони здоров’я Ольга БОГОМОЛЕЦЬ попросила народних депутатів і голів фракцій надати пропозиції щодо кандидатів на посаду Міністра охорони здоров’я

Голова Комітету Верховної Ради з питань охорони здоров’я Ольга БОГОМОЛЕЦЬ попросила народних депутатів і голів фракцій надати пропозиції щодо кандидатів на посаду Міністра охорони здоров’я. Про це вона сказала під час засідання погоджувальної ради, яка відбулася в парламенті 25 січня.

За її словами, гідна кандидатура на посаду Міністра охорони здоров’я має бути «технічною, не політичною абсолютно», захищати інтереси українських громадян і мати узгоджену позицію з Комітетом охорони здоров’я по стратегії і тактиці проведення реформ.

Вона також зазначила, що Комітет охорони здоров’я вважає пріоритетними галузями екстрену і сімейну медицину.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах