Асоціація медичних сестер Києва: плануємо роботу у 2016 році

28 січня 2016 46
Пріоритетними напрямами роботи у 2016 році стануть внесення змін у порядок проходження атестації молодшими спеціалістами з медичною освітою та перегляд і доповнення протоколів медсестринських маніпуляцій, зокрема для центрів первинної медико-санітарної допомоги та стоматологічних закладів

27 січня 2016 року у Київському міському ендокринологічному центрі пройшла Нарада відділу медсестринства при Департаменті охорони здоров’я міста Києва. Організатором заходу стала Тетяна ШУДРА, головний позаштатний спеціаліст Департаменту охорони здоров’я м. Києва по сестринській справі та президент київської асоціації медичних сестер.

На заході головні медичні сестри відомчих закладів охорони здоров’я ознайомилися зі звітом відділу медсестринства про результати роботи у 2015 році. Також було обговорено план регулюючих заходів відділу медсестринства на 2016 рік.

Так, пріоритетними напрямами роботи у 2016 році стануть внесення змін у порядок проходження атестації молодшими спеціалістами з медичною освітою та перегляд і доповнення протоколів медсестринських маніпуляцій, зокрема для центрів первинної медико-санітарної допомоги та стоматологічних закладів.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах