Степан ПОЛТОРАК: «За допомогою фахівців ми змінюємо систему військово-медичного забезпечення, яка відповідатиме сучасним викликам»

8 грудня 2014
68
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Міністр оборони України наголосив на необхідності змінювати військову медицину та військове забезпечення під сучасні умови

За словами Міністра оборони України Степана ПОЛТОРАКА, військову медицину та порядок військово-медичного забезпечення необхідно реформувати під сучасні умови для ефективного виконання нагальних завдань.

4 грудня за участю Міністра оборони України в Головному військово-медичному клінічному центрі «Головний військовий клінічний госпіталь» розпочало роботу оновлене відділення інфекційної реанімації, де півстоліття не було ремонту та сучасних засобів для лікування особового складу.

«Сьогодні за допомогою спеціалістів Міністерства охорони здоров’я, волонтерів ми змінюємо систему військово-медичного забезпечення. І побудуємо її так, щоб вона була здатною виконувати поставлені завдання з усебічного забезпечення потреб військовослужбовців», — зауважив Степан ПОЛТОРАК.

logo