text
Медична справа

В Україні відбулась І Всеукраїнська установча науково-практична конференція «СпортФорум — 2014»

  • 2 грудня 2014
  • 20

28 листопада в столиці відбулась І Всеукраїнська установча науково-практична конференція «СпортФорум — 2014» на тему «Здоровий спосіб життя, фізична культура, спорт. Актуальні питання спортивної медицини. Реабілітація: фізична, медична, психологічна»

У конференції взяли участь понад 160 вчених і фахівців у галузі охорони здоров’я, освіти та спорту України. Під час з’їзду делегати констатували погіршення фізичного та фізіологічного стану кожного наступного покоління та обговорили стратегію поліпшення здоров’я нації.

Здоров’я населення виступає важливим фактором стабільності, безпеки та економічного благополуччя держави, отже особливої уваги заслуговують фахівці, які обізнані у зміцненні фізичного стану населення засобами фізичної культури та спорту.  

Перелік першочергових завдань за підсумками І Всеукраїнської конференції «СпортФорум — 2014»:

1. Визначити здоров’я нації невід’ємною частиною сучасної медицини, а також таких основних галузей як освіта, спорт та молодіжна політика, що формують здоров’я.

2. Розробити національну індустрію здоров’я як стратегію підвищення якості життя, здоров’я та довголіття населення, створену органами місцевого самоврядування із залученням бізнес-структур на основі приватно-державного партнерства. До організації процесу оздоровлення мають долучатися лікарі-санологи, лікарі сімейної медицини, спортивні лікарі, лікарі фізичної реабілітації, освітяни, працівники спортивної галузі.

3. Розробити та реалізувати національну стратегію з оздоровчої рухової активності в умовах постійної співпраці відповідних науковців, практиків та управлінців різного рівня у просуванні ідеї здорового способу життя.

4. Визнати Всеукраїнське громадське об’єднання «Анатомія здоров’я» громадським закладом, метою якого є популяризація здорового способу життя та активного довголіття українців шляхом взаємодії провідних фахівців галузей охорони здоров’я, освіти та спорту з залученням громадськості та кінцевих споживачів.

5. Розробити засоби щодо реалізації реабілітаційних програм (медична, фізична, психологічна) для постраждалих внаслідок АТО.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно