text
Медична справа

Чернівецький обласний будинок дитини працюватиме на сонячних батареях

  • 28 листопада 2014
  • 49

Людмила ФІЛІПЕЦЬ: «У нашому медичному закладі вода підігрівалась за рахунок подачі електрики, що було досить затратно. А сонячні батареї дадуть змогу зекономити чимало коштів»

Головний лікар Обласного спеціалізованого будинку дитини Людмили ФІЛІПЕЦЬ повідомила про запровадження в закладі сучасних енергозберігаючих технологій. Система повинна забезпечити належний температурний режим в приміщеннях, наявність гарячої води та зменшення витрат на традиційні енергоносії.

Загалом для Чернівецького обласного Будинку дитини придбано чотири плоскі сонячні колектори, вартістю 72 тисячі гривень. Вони вже змонтовані й працюють протягом останнього місяця. Будинок дитини — одна з перших медичних установ, де встановили сонячні батареї.

«У нашому медичному закладі вода підігрівалась за рахунок подачі електрики, що було досить затратно. А сонячні батареї дадуть змогу зекономити чимало коштів. Зокрема, очікуємо щорічну економію бюджетних коштів від 100 до 150 тисяч гривень, які раніше витрачалися на опалення та підігрів води. Ця енергозберігаюча технологія є передовою в Європі. Там сонячні батареї добре себе зарекомендували», — повідомила Людмила ФІЛІПЕЦЬ.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно