З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Оприлюднено проект наказу «Про внесення змін до Порядку встановлення заборони (тимчасової заборони) та поновлення обігу лікарських засобів на території України»

  • 20 листопада 2014
  • 50

Міністерство охорони здоров’я України запропонувало викласти в новій редакції положення Порядку встановлення заборони (тимчасової заборони) та поновлення обігу лікарських засобів на території України

Мета наказу — забезпечити безперервний доступ пацієнтів до лікарських засобів, зокрема, недопущення переривання схем лікування, оперативного та своєчасного забезпечення громадян України лікарськими засобами. Документ розроблено на виконання Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про лікарські засоби» щодо обігу лікарських засобів та державного контролю якості ввезених на митну територію України лікарських засобів» від 20.10.2014 № 1707-VII.

Проект змін пропонує викласти в новій редакції положення Порядку встановлення заборони (тимчасової заборони) та поновлення обігу лікарських засобів на території України, який постановляє:

  • після закінчення строку, протягом якого було дозволено застосування лікарського засобу в Україні, його подальше застосування можливе за умови перереєстрації. Після перереєстрації строк застосування в Україні лікарського засобу не обмежується;
  • лікарські засоби, випущені в обіг під час строку, протягом якого лікарські засоби було дозволено до застосування в Україні, можуть застосовуватись, використовуватись та реалізовуватись в Україні до закінчення їх терміну придатності, визначеного виробником та зазначеного на упаковці;
  • визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства охорони здоров’я України «Про затвердження Порядку заборони (зупинення) та вилучення з обігу лікарських засобів на території України» від 12.12.2001 № 497.

Наказ набирає чинності зо дня офіційного публікування. 

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно