Міністр визнав епідемію: на сьогодні від ускладнень грипу в Україні померло вже 83 особи

26 січня 2016 42
В Українському кризовому медіацентрі 26 січня відбувся оперативний брифінг, на якому представники Міністерства охорони здоров’я України та Державної санітарно-епідеміологічної служби України поінформували про ситуацію із захворюванням на грип та ГРВІ

В Українському кризовому медіацентрі 26 січня відбувся оперативний брифінг, на якому представники Міністерства охорони здоров’я України та Державної санітарно-епідеміологічної служби України поінформували про ситуацію із захворюванням на грип та ГРВІ.

Міністр охорони здоров’я Олександр КВІТАШВІЛІ під час брифінгу розповів пресі, що станом на 24 січня у 18 областях показники захворюваності на грип та ГРВІ перевищили епідемічні пороги, із них в 11 — більше ніж на 50%: у Києві та Київській області, Рівненській, Тернопільській, Чернівецькій, Сумській, Полтавській, Кіровоградській, Дніпропетровській, Донецькій та Луганській областях. Найбільш проблемна ситуація із захворюваністю на сьогодні у Рівненській області, а найліпша — у Харківській.

Звертаючись від Міністерства охорони здоров’я, Олександр КВІТАШВІЛІ закликав населення уникати місць масового скупчення людей і стежити, аби діти не відвідували розважальні заклади, вчасно звертатися за допомогою до лікарів і не приймати самостійно протигрипозних препаратів.

Він також повідомив, що з початку епідемічного сезону 2015 року в Україні зареєстровано 83 летальних випадки від грипу, в 84% — від вірусу типу А(H1N1).

Керівник ДЗ «Український центр із контролю й моніторингу захворювань МОЗ України» Любов НЕКРАСОВА навела уточнення, що майже всі загиблі належали до груп ризику. Вона нагадала, що найбільш вразливі до вірусу діти до 5 років, вагітні, хворі на ендокринні, серцево-судинні, легеневі захворювання, хворі на діабет та хронічні захворювання, люди, віком понад 65 років, люди з надмірною вагою.

З початку епідсезону — з 1 жовтня 2015 року — на ГРВІ та грип в Україні перехворіли 2,6 мільйона осіб.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах