З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Чому варто робити вакцинацію проти пневмонії?

  • 13 листопада 2014
  • 21

11 листопада 2014 року Міністерство охорони здоров'я України спільно з Всеукраїнською асоціацією дитячої імунології та за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) провели інформаційно-освітній захід «Зупини пневмонію. Захисти дитину» з нагоди Всесвітнього дня боротьби з пневмонією

11 листопада 2014 року в Київському академічному театрі ляльок Міністерство охорони здоров'я України спільно з Всеукраїнською асоціацією дитячої імунології та за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) провели інформаційно-освітній захід «Зупини пневмонію. Захисти дитину» з нагоди Всесвітнього дня боротьби з пневмонією.

Мета заходу — нагадати всім про ризики та наслідки пневмонії і закликати суспільство до активних дій, здатних зупинити цю страшну хворобу та врятувати життя дітям, адже саме пневмонія є головною причиною дитячої смертності серед дітей до 5 років в Україні та світі.

Захід розпочався з вистави для дітей «Місія «Стоп Пневмонія», після чого відбувся прес-брифінг за участю головного позаштатного спеціаліста МОЗ України з питань дитячої імунології Людмили ЧЕРНИШОВОЇ та представника ЮНІСЕФ Катерини БУЛАВІНОВОЇ.

За словами Людмили ЧЕРНИШОВОЇ, щорічно в Україні реєструється понад 90 000 випадків пневмококової пневмонії серед дітей. Фахівець наголосила на необхідності попередження цього захворювання та привела декілька методів запобігання.

 «Попередити цю страшну хворобу можливо за допомогою таких простих заходів як регулярний огляд дитини медичними фахівцями, здорове харчування, активний відпочинок на свіжому повітрі, здоровий спосіб життя та своєчасна вакцинація кон’югованою пневмококовою вакциною найбільш широкого серотипового спектру. В розвинених країнах обов’язкове використання таких вакцин за 1-2 роки призвело до структурних змін у громадському здоров’ї, показало різкий спад (у середньому на 96%) кількості пневмококових захворювань та скорочення показників дитячої смертності більше ніж на 10%» — повідомила головний позаштатний спеціаліст МОЗ.

Про здоровий спосіб життя та важливість імунопрофілактики дітям розповіли також і аніматори в ігровій формі. Таким чином малеча навчилась розпізнавати основні симптоми захворювання та про вакцинацію як метод боротьби з пневмококовою пневмонією.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно