На будівництво НДСЛ «Охматдит» вже використано 12% виділених на рік коштів

26 січня 2016 50
Перший заступник Міністра охорони здоров’я Олександра ПАВЛЕНКО повідомила, що з часу відновлення робіт по будівництву нового корпусу НДСЛ «Охматдит» генеральний підрядник компанія «Альтіс-Констракшн» освоїла 48 мільйонів гривень

Перший заступник Міністра охорони здоров’я Олександра ПАВЛЕНКО повідомила, що з часу відновлення робіт по будівництву нового корпусу НДСЛ «Охматдит» (з середини листопада 2015 року) генеральний підрядник компанія «Альтіс-Констракшн» освоїла 48 мільйонів гривень.

«Альтіс-Констракшн» було обрано генеральним підрядником будівництва нового корпусу під час прозорого конкурсу у вересні-жовтні. Пропозиція компанії склала 390 мільйонів гривень, що стало на 20% менше очікуваної вартості обсягу робіт, виставленого на конкурс (480 мільйонів гривень).

Олександра ПАВЛЕНКО зазначила, що конкурс проводився прозоро, під наглядом громадськості і міжнародних організацій. Незважаючи на те, що тендер затягнувся, з 9 листопада компанія вже встигла застосувати у роботі 12% виділених коштів. У Державному бюджеті на 2015 рік на добудову нового корпусу НДСЛ «Охматдит» було закладено 500 мільйонів гривень.Ваша персональна добірка.

  Підписка на новини

  Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

  Освітні заходи

  Школа

  Перевірте свої знання та здобудьте нові

  Взяти участь

  Інтернет-магазин

  Інтернет-магазин

  Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

  Живе спілкування з редакцією

  Книжкова полиця

  «Новий номер УЗОЗ»

  Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

  для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

  Читати книгу

  Спробуйте безплатно

  Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.


  Розсилка  © Медична справа, 2017. Усі права захищено

  Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

  Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

  Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


   

  
  • Ми в соцмережах