У бюджеті не вистачає коштів на завершення будівництва «Охматдиту»

28 березня 2016 46
Віце-прем'єр-міністр — міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій ЗУБКО повідомив, що передбачених у бюджеті коштів не вистачить для завершення будівництва нового корпусу Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит» у 2016 році

Заява була зроблена під час інспекції будівництва нового корпусу клініки у четвер.

За його словами, держава у цьому році виділила на будівництво 393 мільйони гривень, але кошти використовуються неефективно. Посадовець пропонує розподілити обсяг робіт на пускові комплекси, тобто спробувати уводити в експлуатацію почергово окремі приміщення. Він висловив припущення, що якщо такий план виправдає себе, держава охоче виділить додаткові кошти.

Нещодавно був призначений новий директор ДП «Укрмедпроектбуд», яке виступає замовником будівництва сучасного корпусу лікарні «Охматдит». Він ув обраний з восьми претендентів після того, як Міністр охорони здоров’я Олександр КВІТАШВІЛІ звільнив Ірину КОВАЛЬ у звязку із порушенням умов контракту.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах