Сьогодні стартував третій раунд додаткової вакцинації проти поліомієліту

25 січня 2016 26
Сьогодні, 25 січня, в Україні стартував третій раунд додаткової вакцинації проти поліомієліту

Сьогодні, 25 січня, в Україні стартував третій раунд додаткової вакцинації проти поліомієліту.

Про початок третього туру було повідомлено у п’ятницю під час брифінгу в Міністерстві охорони здоров’я за участю представників Всесвітньої організації охорони здоров’я, Європейської комісії та Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

Заступник Міністра охорони здоров’я Ігор ПЕРЕГІНЕЦЬ подякував міжнародним партнерам України за технічну, фінансову підтримку та рекомендації щодо стратегії впровадження імунізації. У своєму виступі посадоведь надав уточнення, що Європейська комісія виділила 900 тисяч євро на придбання 4,5 тисяч доз оральної поліовакцини.

Також він нагадав, що метою третього раунду є охоплення щепленнями 95% дітей в Україні від 0 до 10 років протягом двох тижнів. Зважаючи на епідситуацію стосовно грипу та ГРВІ, тривалість раунду може бути подовжена. Проте, у  прес-службі Міністерства охорони здоров’я зазначають, що епідемічні процеси стосовно грипу та ГРВІ не є протипоказанням для вакцинації проти поліомієліту.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах