З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Медико-генетична служба Черкаської області — одна з найліпших в Україні

  • 3 листопада 2014
  • 32

Про це повідомила головний позаштатний генетик Департаменту охорони здоров’я Черкаської облдержадміністрації Марина ВАЛОВА під час засідання Колегії департаменту, яку очолив директор департаменту Анатолій СИТНИК

Марина ВАЛОВА акцентувала увагу слухачів на тому, що кожна вагітна Черкащини має можливість зробити всі необхідні аналізи із застосуванням новітніх методів діагностики у Черкаському обласному перинатальному центрі.

«Наші лікарі проводять медико-генетичне консультування та всі необхідні заходи для профілактики виникнення вродженої та спадкової патології плоду (преконцепційна підготовка, ультразвуковий скринінг вагітних, визначення групи вагітних з підвищеним генетичним ризиком на рівні амбулаторної акушерсько-гінекологічної допомоги тощо), — зауважила Марина ВАЛОВА. — За 9 місяців 2014 року в обласному медико-генетичному центрі проконсультовано 3921 пацієнт, з них вперше — 2391, вагітних — 1737, дітей до одного року — 581».

Також вона доповіла про успішне застосування системи обстеження жінок на 19–20 тижні вагітності завдяки розподілу талонів для вагітних з групи ризику по регіонах залежно від кількості пологів та потреби. Крім того, головний позаштатний генетик зупинилась більш детально на стані медико-генетичної допомоги та профілактики вроджених вад у Смілі, Канівському та Жашківському районах.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно