text
Медична справа

Розроблено Реєстр осіб, які відповідають за введення в обіг медичних виробів

  • 30 жовтня 2014
  • 73

МОЗ пропонує затвердити Порядок ведення Реєстру осіб, відповідальних за введення в обіг медичних виробів, активних медичних виробів, які імплантують, та медичних виробів для діагностики in vitro

Міністерство охорони здоров’я України винесло на обговорення проект наказу щодо порядку створення електронного Реєстру осіб, які відповідають за введення в обіг медвиробів, активних медвиробів, що імплантують та мед виробів для діагностики in vitro (далі — Реєстр). Формування Реєстру покладається на Державну службу України з лікарських засобів. Доступ до Реєстру буде безкоштовним.

Щоб потрапити в Реєстр, особа має надати до Держліксужби протягом 5-ти робочих днів інформацію щодо адреси виробника, перелік та опис медвиробів тощо, зазначену в таких документах:

  • постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Технічного регламенту щодо медичних виробів» від 02.10.2013 № 753, п. 31;
  • постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Технічного регламенту щодо медичних виробів для діагностики in vitro» від 02.10.2013 № 754, п. 23;
  • постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Технічного регламенту щодо активних медичних виробів, які імплантують» від 02.10.2013 № 755, п.п. 33–35.

Форма для повідомлення щодо активних медичних виробів, які імплантують, наведена в додатку до проекту наказу.

Якщо зареєстрована особа змінює свої дані, вона має повідомити про це Держлікслужбу протягом 10 робочих днів з моменту внесення таких змін.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно