З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

На Житомирщині пройшла зустріч на тему «Чиста лікарня безпечна для пацієнта»

  • 29 жовтня 2014
  • 121

В обласній клінічній лікарні ім. О. Ф. Гербачевського 28 жовтня відбулося спільне розширене засідання обласної Координаційної ради з питань безперервної післядипломної освіти практикуючих медсестер та Асоціації медичних сестер Житомирської області на тему «Чиста лікарня безпечна для пацієнта»

Організаторами заходу виступили начальник відділу державної служби, кадрової і оборонно-мобілізаційної роботи департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Сергій КОБИЛІНСЬКИЙ, голова Координаційної ради Павло ЯВОРСЬКИЙ та голова Асоціації медичних сестер області, заступник головного лікаря з медсестринства обласної клінічної лікарні ім.О. Ф. Гербачевського Світлана ТЕВС.

До заходу також долучилися: в. о. головного лікаря обласної клінічної лікарні ім. О. Ф. Гербачевського Микола ПРИЛИПКО, заступник голови Координаційної ради Зоя ШАРЛОВИЧ, головний редактор журналу «Довідник головної медичної сестри» Ганна СЕМЧИШИНА та організатори медсестринства лікувально-профілактичних закладів області.

Мета проекту «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» — стандартизувати гігієнічні норми та запровадити їх у всіх закладах охорони здоров’я України.

Про основи дезінфектології внутрішньолікарняних інфекцій учасникам розповів завідувач наукового відділу, головний дезінфектолог фірми «ІНТЕРДЕЗ» Андрій КРАПЛЯ.

Викладач дисципліни «Медсестринство в інфектології» Житомирського інституту медсестринства Ірина ЗАБЛОЦЬКА виступила з доповіддю «Поняття внутрішньолікарняної інфекції та заходи профілактики в закладах охорони здоров’я». Під час виступу Ірина ЗАБЛОЦЬКА розкрила основні причини поширення внутрішньолікарняних інфекцій і методи, які допомагають захистити пацієнтів та медперсонал від зараження внутрішньолікарняними інфекціями.

Людмила КРАВЧУК, заступник головного лікаря з медсестринства Житомирської обласної дитячої клінічної лікарні, розповіла про власний досвід профілактики негативного впливу сьогоденних засобів боротьби з внутрішньолікарнянними інфекціями на здоров’я медичних працівників. Також вона наголосила на мінімізації такого впливу завдяки використанню у повсякденній роботі новітніх технологій.

Головний редактор журналу «Довідник головної медичної сестри» Ганна Семчишина у своєму виступі наголосила на необхідності планової заміни використовуваної в закладі охорони здоров’я групи дезінфектантів на іншу групу для запобігання формуванню резистентності до активно діючої речовини. Під час презентації вона продемонструвала учасникам моніторинг стійкості до дезінфектантів та запропонувала схему поквартальної ротації.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно