Євросоюз надає Україні більше ніж мільйон євро на вакцинацію проти поліомієліту

22 січня 2016 49
Європейський Союз надає Україні 1,255 мільйона євро на проведення третього раунду вакцинації проти поліомієліту

Європейський Союз надає Україні 1,255 мільйона євро на проведення третього раунду вакцинації проти поліомієліту, фінансування здійснюється через Службу ЄС із гуманітарної допомоги і громадянського захисту (ЕСНО).

Директор з операційної діяльності ЕСНО Жан-Луї де БРУВЕР на виступі в Києві висловив задоволеність спільними діями міністерств охорони здоров’я і освіти, ЮНІСЕФ і ВООЗ.

Перші два раунди вакцинації проти поліомієліту відбулися в Україні 2015 року, після того, як ВООЗ підтвердила спалах цієї хвороби, що був виявлений 1 вересня. Перший — з 19 жовтня по 4 листопада, другий — з 30 листопада по 13 грудня.

Під час третього раунду заплановано вакцинувати 4,75 мільйона дітей у віці від 0 до 10 років.

Вакцини, які фінансуються Європейським Союзом, було доставлено у перший тиждень січня у рамках підготовки до останньої вакцинації.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах