Cитуація із захворюваністю на грип у Збройних силах України задовільна

22 січня 2016 35
Начальник Управління комунікації та преси Міністерства оборони України, підполковник Оксана ГАВРИЛЮК відзвітувала, що у лавах Збройних сил України ситуація із захворюваністю на грип задовільна і стійка, смертельних випадків не зафіксовано

Начальник Управління комунікації та преси Міністерства оборони України, підполковник Оксана ГАВРИЛЮК відзвітувала, що у лавах Збройних сил України ситуація із захворюваністю на грип задовільна і стійка, смертельних випадків не зафіксовано.

За її словами, це є результатом своєчасної вакцинації військовослужбовців проти грипу, що була проведена у військових частинах Збройних сил України, пунктах постійної дислокації, на території проведення антитерористичної операції, а також у військових навчальних закладах.

У вакцинованих військовослужбовців сформований стійкий імунітет до грипу. Проте можливі поодинокі випадки захворювання.

Також Оксана ГАВРИЛЮК зазначила, що у даний час військові частини повністю забезпечені необхідними противірусними медикаментами.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах