На Буковині відбулась акція «Майстерня здоров’я»

14 жовтня 2014
36
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

На днях в закладах охорони здоров’я Буковині пройшла акція «Майстерня здоров’я», де всі бажаючі отримали можливість виміряти артеріальний тиск, перевірити рівень цукру в крові та безкоштовно проконсультуватися щодо поліпшення здоров’я

Проект започаткували Громадська рада при Міністерстві охорони здоров’я України та Всеукраїнське лікарське товариство.

Головний лікар обласного центру здоров’я Василь ЗАДОРОЖНИЙ зазначив, що Чернівеччина одна з перших почала проводити профілактично-оздоровчі акції проекту: «Під час створення проекту організатори врахували особливості захворювань мешканців кожного регіону. Зокрема, у нашій області ми працюємо над своєчасним виявленням гіпертонічної хвороби та цукрового діабету, оскільки саме ці хвороби уражають велику кількість населення, а люди часто навіть не здогадуються, що хворі. Щоразу в ході акції на одному пункті (таких пунктів буває декілька) вперше виявляємо 3–5 осіб з підвищеним рівнем цукру в крові та 5–10 — з підвищеним артеріальним тиском. Таким людям радимо звернутися до сімейного лікаря чи дільничного терапевта».

Навіть з урахуванням недостатнього фінансування галузі, «Майстерня здоров’я» працює ефективно, адже не потребує коштів ані з державного, ані з місцевого бюджетів.

logo