У Києві посилюють протиепідемічні заходи і впроваджують масковий режим

21 січня 2016 86
Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міста Києва під головуванням заступника голови Київської міської державної адміністрації Петра ПАНТЕЛЕЄВА ухвалила рішення про посилення протиепідемічних заходів

Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міста Києва під головуванням заступника голови Київської міської державної адміністрації Петра ПАНТЕЛЕЄВА ухвалила рішення про посилення протиепідемічних заходів.

Йдеться про обмеження проведення масових заходів у закритих приміщеннях і посилення профілактики і дезінфекції у закладах Києва.

Заступник голови КМДА наголосив на необхідності використання засобів індивідуального захисту: зокрема, використання медичних масок співробітниками громадських закладів, а також кондукторами та водіями громадського транспорту. За словами Петра ПАНТЕЛЕЄВА, будуть проводитись рейди-перевірки дотримання вимог щодо посилення протиепідемічних заходів.

До 26 січня подовжено обмеження на проведення навчально-виховного процесу у школах і позашкільних закладах. Далі буде прийматися рішення про відновлення або подальше призупинення навчання. Про це повідомила заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна СТАРОСТЕНКО.

Радник міського голови Михайло РАДУЦЬКИЙ зазначив, що керівники вищих навчальних закладів отримали рекомендації внести корективи до навчальних планів. Також було доручено посилити дезінфекційний режим у дитячих садках, які продовжують працювати, у закладах культури, в установах та організаціях міста.

Також рекомендується дотримуватися нормативних показників температури повітря у приміщеннях, проводити регулярне наскрізне провітрювання кімнат, не допускати до відвідування закладу осіб із ознаками інфекційного захворювання.

За словами директора Департаменту охорони здоров’я Київської міської державної адміністрації Тетяни ДОНЧЕНКО, міська влада звернулася до директорів державних установ «Національний інститут фтизіатрії і пульмонології ім. Ф.Г. Яновського НАМН України» та «Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського НАМН України» з проханням за можливості забезпечити госпіталізацію хворих з діагнозом грип та ГРВІ до підпорядкованих їм клінік за умов швидкого зростання числа випадків захворювання.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах