З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Із досягнень МОЗ у 2015 році: спрощення процедури реєстрації лікарських засобів

  • 21 січня 2016
  • 43

Міністерство охорони здоров’я України підбило підсумки роботи у 2015 році на організаційній робочій нараді з питань дерегуляції фармацевтичного напрямку

Міністерство охорони здоров’я України підбило підсумки роботи у 2015 році на організаційній робочій нараді з питань дерегуляції фармацевтичного напрямку.

Перший заступник Міністра охорони здоров’я Олександра ПАВЛЕНКО, керівник експертної групи з питань дерегуляції фармацевтичного ринку, відзвітувала, що у 2015 році було розроблено новий підхід щодо державної реєстрації лікарських засобів, яким передбачено зменшення ролі Міністерства охорони здоров’я в реєстраційних процедурах. Адміністративні послуги нині надають Державний експертний центр МОЗ України та Державна служба України з лікарських засобів.

Також були розроблені нормативні акти для спрощення процедури реєстрації препаратів для лікування ВІЛ/СНІД, туберкульозу, орфанних та онкологічних захворювань, нові редакції законодавчих актів, що стосуються контролю якості лікарських засобів.

У якості планів на 2016 рік Перший заступник Міністра охорони здоров’я окреслила побудову планової чіткої роботи на вимогу потреб галузі. Першочергове завдання першого кварталу 2016 року — активна робота над документом стосовно реалізації Стратегії державної політики щодо наркотиків.

Також Олександра ПАВЛЕНКО зазначила, що група з дерегуляції буде працювати щотижнево, у відкритому режимі. Міністерство охорони здоров’я готове до діалогу з представниками фармацевтичної галузі задля ефективної співпраці.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно