Із досягнень МОЗ у 2015 році: спрощення процедури реєстрації лікарських засобів

21 січня 2016 41
Міністерство охорони здоров’я України підбило підсумки роботи у 2015 році на організаційній робочій нараді з питань дерегуляції фармацевтичного напрямку

Міністерство охорони здоров’я України підбило підсумки роботи у 2015 році на організаційній робочій нараді з питань дерегуляції фармацевтичного напрямку.

Перший заступник Міністра охорони здоров’я Олександра ПАВЛЕНКО, керівник експертної групи з питань дерегуляції фармацевтичного ринку, відзвітувала, що у 2015 році було розроблено новий підхід щодо державної реєстрації лікарських засобів, яким передбачено зменшення ролі Міністерства охорони здоров’я в реєстраційних процедурах. Адміністративні послуги нині надають Державний експертний центр МОЗ України та Державна служба України з лікарських засобів.

Також були розроблені нормативні акти для спрощення процедури реєстрації препаратів для лікування ВІЛ/СНІД, туберкульозу, орфанних та онкологічних захворювань, нові редакції законодавчих актів, що стосуються контролю якості лікарських засобів.

У якості планів на 2016 рік Перший заступник Міністра охорони здоров’я окреслила побудову планової чіткої роботи на вимогу потреб галузі. Першочергове завдання першого кварталу 2016 року — активна робота над документом стосовно реалізації Стратегії державної політики щодо наркотиків.

Також Олександра ПАВЛЕНКО зазначила, що група з дерегуляції буде працювати щотижнево, у відкритому режимі. Міністерство охорони здоров’я готове до діалогу з представниками фармацевтичної галузі задля ефективної співпраці.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах