З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Епідемію СНІДу планують зупинити до 2030 року

  • 30 вересня 2014
  • 26

Україна активно бере участь у регіональних і міжнародних заходах аби досягти нульових показників поширення епідемії СНІДу до 2030 року в межах Об’єднаної програми ООН з ВІЛ/СНІД (ЮНЕЙДС)

Про це повідомив Олександр СИЧ, віце-прем’єр-міністр України, під час 69-ї сесії Генеральної асамблеї ООН щодо інтенсифікації дій з метою подолання епідемії СНІДу до 2030 року. У заході також взяли участь Президент Швейцарії Дідьє БУРКХАЛЬТЕР, Президент Гани Драмані МАГАМА, представники уряду США та інші.

«Дякуючи спільним зусиллям держави, громадських організацій та окремих донорів протягом останнього десятиліття ми досягли позитивних показників по боротьбі зі СНІДом: вдалося зменшити майже вдвічі поширення ВІЛ-інфекції серед наркозалежних, у сім разів — ймовірність передачі ВІЛ-інфекції від матері до дитини та збільшити до 20 разів обсяги охоплення антиретровірусною терапією інфікованих», — зазначив Олександр СИЧ.

На сьогодні боротьба з ВІЛ/СНІДом в Україні ускладнена через внутрішні переміщення інфікованих осіб з Донецького та Луганського регіонів, адже Донбас на сьогодні є одним з найбільш уражених епідемією регіонів країни.

 «Ми маємо розробити стратегію переходу від зовнішнього фінансування до національної підтримки за участі приватних та громадських структур, що здійснюють активну політику по боротьбі з ВІЛ-інфекцією», — наголосив віце-прем’єр .

Під час зустрічі Олег СИЧ також презентував учасникам Загальнодержавну цільову соціальну програму протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2014–2018 роки, яка має забезпечити послугами лікування, профілактики та догляду, необхідними для подолання епідемії, найбільш вразливі групи населення.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно