З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

В Україні збільшуються показники серцево-судинних патологій

  • 26 вересня 2014
  • 14

В умовах військових дій, в яких перебуває країна, кількість пацієнтів з серцево-судинними патологіями суттєво зросла протягом півроку. Таку думку висловили учасники XV Національного конгресу кардіологів, який триває в Києві

Василь ЛАЗОРИШИНЕЦЬ, заступник Міністра охорони здоров’я України, на початку конгресу відзначив неабиякий вплив подій у Восточній частині країни на стан здоровя сотень тисяч людей. «Стресові ситуації, в яких перебувають як військовослужбовці, так і цивільне населення, гострі захворювання серця під час та внаслідок бойових дій змушують служби готуватись до вирішення цих проблем», — відзначив заступник, звертаючи увагу учасників на необхідності у формуванні реабілітаціонної системи для постраждалих внаслідок АТО.

Далі Василь ЛАЗОРИШИНЕЦЬ окреслив основні проблеми цієї галузі: «В Україні втричі зросла кількість коронарографій, майже вчетверо кількість операцій на серці, високою залишається статистика смертності від серцево-судинних захворювань. Ці питання я дуже хочу запропонувати вам до обговорення та прийняття відповідних рішень».

Також під час пленарних засіданнях презентували свої лекції відомі вітчизняні та зарубіжні вчені. Розглянуто найважливіші аспекти лікування серцево-судинних захворювань, були проведені семінари, секційні засідання, майстер-класи, присвячені основним питанням сучасної кардіології.

У рамках Конгресу пройшло засідання Європейського товариства кардіологів та Асоціації кардіологів України, VI Українсько-французький форум за участю провідних кардіологів України та Франції.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно