МОЗ обіцяє забезпечити населення ліками проти грипу

20 січня 2016 31
Міністерство охорони здоров’я України досягнуло домовленостей з компаніями ТОВ «Рош Україна» і ТОВ «ГлаксоСмітКляйн Фармаюсьтікалс Україна», виробниками лікарських засобів «Таміфлю» та «Реленца» відповідно, щодо термінових поставок цих препаратів проти грипу

Міністерство охорони здоров’я України досягнуло домовленостей з компаніями ТОВ «Рош Україна» і ТОВ «ГлаксоСмітКляйн Фармаюсьтікалс Україна», виробниками лікарських засобів «Таміфлю» та «Реленца» відповідно, щодо термінових поставок цих рекомендованих для лікування грипу препаратів.

Компанія ТОВ «Рош Україна» готова здійснити постачання 5000 упаковок «Таміфлю» протягом двох тижнів в міжнародній упаковці, та протягом 8-9 тижнів — в україномовній упаковці. Засіб «Реленца» компанія ТОВ «Глаксо Сміт Кляйн Фармаюсьтікалс Україна» обіцяє надати у кількості 1124 упаковок.

Окрім того, препарати «Таміфлю» і «Реленца» у кількості 2443 і 27 645 упаковок, за попередньою домовленістю, має надати уряд Литви у якості гуманітарної допомоги. На це піде 2-3 тижні.

Міністерство охорони здоров’я України обіцяє забезпечити зазначеними лікарськими засобами і медичні заклади, і аптечні мережі.Ваша персональна добірка.

  Підписка на новини

  Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

  Освітні заходи

  Школа

  Перевірте свої знання та здобудьте нові

  Взяти участь

  Інтернет-магазин

  Інтернет-магазин

  Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

  Живе спілкування з редакцією

  Книжкова полиця

  «Новий номер УЗОЗ»

  Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

  для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

  Читати книгу

  Спробуйте безплатно

  Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.


  Розсилка  © Медична справа, 2017. Усі права захищено

  Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

  Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

  Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


   

  
  • Ми в соцмережах