Передплатники видань МЦФЕР отримали безоплатний доступ до системи «Expertus»

23 вересня 2014
71
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Цього разу для передплатників ІІ півріччя 2014 року тематичний напрям «МЦФЕР: Охорона здоров’я» підготував подарунок особливий та цінний

Передплатникам Цифрового видавництва МЦФЕР давно відомо, що передплачуючи видання, вони отримають не лише якісні фахові видання, а й численні подарунки — спецвипуски, календарі, плакати, тематичні CD та ін.

Цього разу для передплатників ІІ півріччя 2014 року тематичний напрям «МЦФЕР: Охорона здоров’я» підготував подарунок особливий та цінний.

Так, разом з вересневими числами журналів «Управління закладом охорони здоров’я» та «Довідник головної медичної сестри» кожен передплатник отримав персональний БЕЗОПЛАТНИЙ доступ до експертно-правової системи «Expertus» за тарифом «Лайт».

Для передплатників журналу «Управління закладом охорони здоров’я», які отримали подарунок, будуть відкритими:

  • актуалізована нормативна база
  • свіжі новини з охорони здоров’я
  • електронна версія журналу «Управління закладом охорони здоров’я». Тепер кожен випуск журналу «Управління закладом охорони здоров’я» наші читачі будуть отримувати ще раніше. Адже електронна версія журналу в системі публікується НА ДВА ТИЖНІ РАНІШЕ ДРУКОВАНОЇ.

Для передплатників журналу «Довідник головної медичної сестри», які отримали подарунок, будуть відкритими:

  • актуалізована нормативна база
  • свіжі новини з охорони здоров’я
  • електронна версія журналу «Довідник головної медичної сестри». Тепер кожен випуск журналу «Довідник головної медичної сестри» наші читачі будуть отримувати ще раніше. Адже електронна версія журналу в системі публікується НА ДВА ТИЖНІ РАНІШЕ ДРУКОВАНОЇ.

Термін дії доступу: по 31 грудня 2014 року

Якщо спеціалісти з охорони здоров’я не встигли з певних причин передплатити зазначені видання заздалегідь і не отримали свій подарунок, то спеціально для таких випадків у редакції діє сервіс ретропередплати. Він дає змогу оформити передплату на ІІ півріччя на обране видання та отримати не лише випуски видання, що вже вийшли друком у червні-вересні цього року, а і корисний подарунок.

Оформити передплату можна за номером 0 (44) 586-56-06 онлайн.

Видавництво запевняє, що БЕЗОПЛАТНИЙ доступ до системи «Expertus:» за тарифом «Лайт» отримають усі передплатники ІІ півріччя журналу «Управління закладом охорони здоров’я» та «Довідник головної медичної сестри».

logo