З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Олег МУСІЙ виступив на Спеціальній Сесії Генеральної Асамблеї ООН

  • 23 вересня 2014
  • 16

22 вересня 2014 року Міністр охорони здоров’я Олег Мусій виступив із доповіддю на 69-й сесії Генеральної Асамблеї Організації об’єднаних націй, присвяченій подальшій діяльності в зв'язку з Міжнародною конференцією з народонаселення і розвитку, яка проходить у Нью-Йорку

На початку свого виступу Олег МУСІЙ доповів, що протягом останніх двадцяти років в Україні значно зменшилась показники материнської смертності, небажаних вагітностей та абортів. Також він відмітив зниження темпів розповсюдження ВІЛ-інфекції та інших інфекцій, що передаються статевим шляхом. «Молодь почала більше дбати про своє здоров’я і безпечніше поводитись. Прийнято закон про протидію домашньому насильству та державну програму забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків», — зауважив Міністр.

Крім того, Олег МУСІЙ акцентував увагу учасників на змінах у сфері соціального захисту населення та захисту прав осіб похилого віку на основі Принципів ООН щодо осіб похилого віку та Мадридського міжнародного плану дій із старіння населення, які успішно проводяться в Україні.

За словами Міністра охорони здоров’я України, сталий розвиток націй можливий лише за умови інвестування в індивідуальний розвиток кожної людини, а також у захисті її прав та гідності протягом усього життя. Він наголосив на постійній співпраці задля вирішення проблем, які стосуються кожної людини: «Ми згодні, що вирішення проблем розвитку вимагає систематичної цілеспрямованої спільної роботи всіх зацікавлених сторін. Ефективним механізмом розбудови такого партнерства і дотримання глобальних стратегій є співпраця з ООН» .

Наприкінці свого виступу Міністр охорони здоров’я запропонував включити висновки та рекомендації, які були зроблені в доповіді Генерального Секретаря, а також результати регіональних переглядів виконання Програми дій МКНР, соціально-економічних питань, пов'язаних із старінням населення, в глобальний порядок денний у галузі розвитку на період після 2015 року. 

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно