З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Вітчизняні підприємства збільшили виробництво антибіотиків

  • 22 вересня 2014
  • 12

Державна служба статистики України повідомляє, що українські підприємства протягом січня-серпня 2014 року збільшили виробництво медикаментів, що містять пеніцилін та інші антибіотики, на 59,8% порівняно з аналогічним періодом минулого року — до 947 тонн

За даними Держстату, минулого місяця виробництво медикаментів на основі антибіотиків збільшилося на 58,9% порівняно з серпнем 2013 року і на 10,5% порівняно з липнем цього року — до 109 тонн. Виробництво лікарських препаратів, які містять гормони і не містять антибіотиків, в січні–серпні зросло на 65,3% порівняно з аналогічним періодом минулого року — до 125 тонн. У серпні виробництво лікарських препаратів на основі гормонів збільшилося на 23,6% порівняно з липнем 2014 року — до 11,8 тонн.

Виробництво препаратів, що містять алкалоїди або їх похідні та не містять гормонів або антибіотиків, за півроку зменшилося на 6,2% — до 29,8 тисяч тонн. У серпні виробництво таких препаратів зросло на 4,3% порівняно з липнем цього року — до 3,8 тисяч тонн.

Як повідомляє УНІАН, за даними Держстату, протягом 2013 року українські підприємства збільшили виробництво лікарських препаратів, що містять пеніцилін та інші антибіотики, на 16,4%, лікарських препаратів, що містять гормони і не містять антибіотиків – на 13,3%, до 129 тонн, а препаратів, що містять алкалоїди або їх похідні та не містять гормонів або антибіотиків — на 9,9%, до 47 тисяч тонн.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно