МОЗ затвердило методрекомендації з обліку медичних виробів

19 вересня 2014
70
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Міністерство охорони здоров’я України затвердило Методичні рекомендації ведення обліку лікарських засобів та медичних виробів у закладах охорони здоров’я

Міністерство охорони здоров’я України прийняло Наказ «Про затвердження Методичних рекомендацій ведення обліку лікарських засобів та медичних виробів у закладах охорони здоров'я» від 09.09.2014 № 635.

У документі подано механізм обліку інформації про медичні вироби та лікарські засоби у грошовій та матеріальній формах. Це має забезпечити достовірне відображення з надходження, переміщення та вибуття препаратів і медичних виробів. Затверджено такі види обліків:

  • складський;
  • у відділеннях закладів охорони здоров’я;
  • на постах (маніпуляційні кімнати);
  • бухгалтерських облік та предметно-кількісний облік окремих груп лікарських засобів (отруйних, сильнодіючих, комбінованих, наркотичних, тощо).

У зв’язку з прийняттям документа визнаний таким, що втратив чинність на території України, Наказ Міністерства охорони здоров’я СРСР «Про затвердження Інструкції з обліку медикаментів, перев’язувальних засобів і виробів медичного призначення в лікувально-профілактичних установах охорони здоров’я, що перебувають на Державному бюджеті СРСР» від 02.06.1987 № 747.

logo