Сумська облрада виділила п’ять мільйонів гривень на оздоровлення дітей пільгових категорій

28 березня 2016 29
Сумська обласна рада виділила п’ять мільйонів гривень на оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Програма передбачає такі заходи:

  • забезпечення закупівлі послуг з оздоровлення та відпочинку, організації і направлення дітей пільгових категорій до закладів оздоровлення, відпочинку області та України;
  • забезпечення діяльності та розширення мережі пересувних таборів наметового типу;
  • організація та забезпечення оздоровлення, відпочинку дітей у профільних та позаміських оздоровчих таборах;
  • організація оздоровлення у відповідних закладах області учнів-сиріт, студентів-сиріт або позбавлених батьківського піклування.

Програма фінансуєтьсяза рахунок коштів обласного бюджету 2016 року, передбачених. на забезпечення  галузі оздоровлення та відпочинку дітей.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах