Представники МОЗ і ДСЕС розповіли про захворюваність і летальні випадки від грипу

19 січня 2016 44
Сьогодні, 19 січня, в Українському кризовому медіацентрі відбувся брифінг «Епідемічна ситуація з захворюванням на грип та ГРВІ: оперативна інформація», на якому пресі була надана актуальна інформація про захворюваність на грип в Україні

Сьогодні, 19 січня, в Українському кризовому медіацентрі відбувся брифінг «Епідемічна ситуація з захворюванням на грип та ГРВІ: оперативна інформація», на якому пресі Міністерством охорони здоров’я України та Державною санітарно-епідемічна службою України була надана актуальна інформація про захворюваність на грип та ГРВІ у країні.

Міністр охорони здоров’я України Олександр КВІТАШВІЛІ під час брифінгу повідомив, що станом на 17 січня 2016 року в Україні все ж підтверджено 51 летальний випадок внаслідок захворювання на грип. У Вінницькій області зафіксовано 7 таких випадків, в Одеській — 20, Донецькій — 4, Рівненській — 3, в Кіровоградській, Житомирській, Харківській, Черкаській, Чернівецькій, Львівській — по одному, у Києві — 5.

Любов НЕКРАСОВА, керівник ДЗ «Український центр із контролю й моніторінгу захворювань МОЗ України», у своїй доповіді зазначила, що на сьогодні в Україні зареєстровані 2 433 000 випадків грипу та ГРВІ, таким чином, перехворіло близько 6% населення. Однак, було госпіталізовано 88,4 тисяч осіб, що становить лише 3,6% від захворілих.

Нагадаємо, що, за інформацією ДСЕС, у двох областях України перевищено епідемпоріг. 17 областей наблизились до нього. У 16 вже введено карантин.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах