text
Медична справа

Богдан ЧЕЧОТКА став новим директором Департаменту охорони здоров’я Львівщини

  • 16 вересня 2014
  • 50

«Я буду абсолютно відкритий і доступний до всіх Вас і закликаю до співпраці. Пишаюсь, що сьогодні очолюю шістдесятитисячний колектив, який має високий інтелектуальний та державотворчий потенціал. Вірю в успіх нашої подальшої діяльності», — з такими словами звернувся новопризначений керівник до своїх підлеглих

Під час офіційного знайомства керівника обласної сфери охорони здоров᾽я з медичною спільнотою Львівщини Юрій ТУРЯНСЬКИЙ, в. о. голови Львівської облдержадміністрації зазначив, що Богдан ЧЕЧОТКА добре обізнаний у проблемах медичної галузі і розуміється на тому, як їх можна вирішити.

«Тому я переконаний, що він буде рішуче приймати, можливо, не завжди популярні, але в той же час ґрунтовні рішення. Нам необхідно згуртувати медичну громаду, для вирішення найгостріших проблем галузі. Лікар — найгуманніша професія! То ж давайте служити людям разом», — наголосив Юрій ТУРЯНСЬКИЙ.

Богдан ЧЕЧОТКА висловив колегам слова вдячності та свою пошану до очолюваного колективу: «Я буду абсолютно відкритий і доступний до всіх Вас і закликаю до співпраці. Пишаюсь, що сьогодні очолюю шістдесятитисячний колектив, який має високий інтелектуальний та державотворчий потенціал. Вірю в успіх нашої подальшої діяльності».

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно