Роботу Дерслужби України соцзахворювань припинено

15 вересня 2014
41
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Уряд України вирішив припинити роботу Держслужби України соцзахворювань, поклавши функції на Міністерство охорони здоров'я України

Відповідну постанову Кабінету Міністрів України «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади» від 10.09.2014 № 442 було оприлюднено 13 вересня поточного року на урядовому сайті.

«Найближчі два місяці ми докладатимемо усіх зусиль для забезпечення реалізації основних напрямків роботи, впровадження нормативної бази з питань, що належать до нашої компетенції, та доопрацювання тих проектів, які наразі знаходяться в роботі. Протягом наступних шести місяців буде також забезпечено виконання міжнародних зобов'язань, які має Держслужба соцзахворювань», — наголосила Олена ЄЩЕНКО, в.о. Голови Держслужби України соцзахворювань.

Подальший формат реалізації державної політики у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань буде визначений на консультаціях у Міністерстві охорони здоров'я та Кабінеті Міністрів України, а також на відповідних нарадах у Києві керіниками регіональних закладів за напрямком «Туберкульоз» (25–26 вересня 2014 року) та «ВІЛ-інфекція/СНІД» (жовтень–листопад 2014 року).

logo