text
Медична справа

У Тернополі пройшла всеукраїнська відео-конференція на тему реформування післядипломної освіти

  • 12 вересня 2014
  • 25

11 вересня у Тернопільському державному медичному університеті імені І. Горбачевського пройшла всеукраїнська науково-практична відео-конференція «Післядипломна освіта та лікарське самоврядування за європейськими стандартами»

У конференції взяли участь понад 300 представників вищих навчальних медичних університетів та училищ, головних лікарів медичних закладів та їх заступників тощо. Очолив роботу з’їзду в.о. директора Департаменту персоналу, освіти та науки Міністерства охорони здоров’я України Олександр ВОЛОСОВЕЦЬ.

Проблему реформування післядипломної освіти в Україні з урахуванням європейського досвіду висвітлив під час свого виступу ректор Тернопільського державного медичного університету Леонід КОВАЛЬЧУК.

Стратегія реформування післядипломної медичної освіти була наведена в доповіді «Проблемні питання впровадження лікарської резидентури в Україні» першого проректора Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Шупика Юрія ВДОВИЧЕНКА. Директор Центру тестування професійної компетентності фахівців при МОЗ України Ірина БУЛАХ акцентувала увагу учасників на введенні стандартизованого тестового іспиту як критерію розподілу в Україні.

Директор Інституту післядипломної медичної освіти та безперервного професійного розвитку Тбіліського державного медичного університету Заза БОХУА ознайомив учасників конференції з досвідом Грузії щодо реформування післядипломної освіти та медичної галузі зокрема.

Начальник Військово-медичної академії у Києві Валерій САВИЦЬКИЙ під час своєї доповіді зупинився на організації підготовки студентів медичного факультету з військових та військово-медичних дисциплін.

12 вересня конференція триватиме у форматі круглого столу на тему «Євроінтеграційна модель післядипломної освіти в Україні».

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно