З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Українські військові отримали посібники з правил надання домедичної допомоги

  • 11 вересня 2014
  • 44

Військові отримали майже 50 тисяч унікальних посібників з правил надання домедичної допомоги для українських військових, розроблені фахівцями Українського науково-практичного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф МОЗ України спільно з громадським об’єднанням «Всеукраїнська рада реанімації та екстреної медичної допомоги»

Перший наклад у 35, 5 тисяч екземплярів було розповсюджено місяць тому, пізніше методичка додруковувалася, оскільки викликала неабияку зацікавленість українських військових, волонтерів та пересічних громадян. Видавництво фінансувалося за кошти громадських організацій та благодійних внесків.

Видання узагальнює основні алгоритми надання невідкладної допомоги на полі бою, які грунтуються на світовому досвіді надання до госпітальної допомоги на полі бою, правила користування індивідуальними аптечками, правила транспортування поранених — тобто ті прості рекомендації, що рятують життя наших військових.

За словами Віталія КРИЛЮКА, завідувача відділом підготовки інструкторів з надання домедичної допомоги Українського науково-практичного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф МОЗ України, володіння практикою надання догоспітальної медичної допомоги для військових є вкрай необхідним, адже фактично 80% смертей на полі бою стаються через крововитрати.

Також автори розробили ще й електронну версію видання, яку можна встановити на мобільний телефон, смартфон, планшет чи ноутбук. 

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно