З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Системне навчання експертів з питань управління якістю медичної допомоги

  • 10 вересня 2014
  • 36

Близько ста експертів України пройдуть навчання за спеціально розробленою програмою циклу тематичного удосконалення «Акредитація — як механізм управління якістю медичної допомоги та підвищення її ефективності»

Як зазначив ректор НМАПО імені П. Л. Шупика, академік НАМН України, професор Юрій ВОРОНЕНКО, навчання експертів з організації акредитації медичних установ є початком розширення сфери знань у системі післядипломної підготовки менеджерів, що потребує постійного доопрацювання і спрямовано на вирішення актуальної проблеми у вітчизняній системі охорони здоров’я — вдосконалення акредитації як одного з інструментів управління якістю медичної допомоги.

«Результати експертної оцінки установ визначатимуть певний рівень якості медичного обслуговування пацієнтів, що покладає на експертів високу відповідальність за якість акредитаційного процесу і обумовлює необхідність відповідного рівня їх знань та практичних навичок: з механізмів проведення акредитації, підготовки експертного висновку, побудови комунікацій з керівництвом та співробітниками медичної установи тощо», — сказав Юрій ВОРОНЕНКО.

Системне навчання експертів сприятиме регулярному оновленню їх знань відповідно до впровадження нових управлінських технологій із поліпшення якості медичної допомоги населенню України. «Високий кваліфікаційний рівень експертів дозволить не лише фахово проводити акредитацію, але й отримувати від них конструктивні пропозиції щодо поліпшення організації діяльності закладів охорони здоров’я на користь пацієнтам і співробітникам», — відмітила начальник управління з питань якості надання медичної допомоги МОЗ України Елла ГОРОВА.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно