МОЗ не підтверджує інформацію про 46 померлих від грипу

19 січня 2016 38
Днями заступник Міністра — керівник апарату Міністерства охорони здоров’я України Роман ВАСИЛИШИН повідомив, що в Україні зафіксовано вже 46 смертей від грипу. Всі померлі особи не були щеплені та не звернулись за медичною допомогою своєчасно

У понеділок, 18 січня, заступник Міністра — керівник апарату Міністерства охорони здоров’я України Роман ВАСИЛИШИН під час засідання міжвідомчого оперативного штабу державної комісії з питань техногенної, екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій повідомив, що в Україні зафіксовано вже 46 смертей від грипу. Всі померлі особи не були щеплені та не звернулись за медичною допомогою своєчасно.

Проте, Міністерство охорони здоров’я визнає зазначені дані неточними і непідтвердженими. Смерть від грипу такої кількості осіб діагностовано територіальними органами Держсанепідслужби, але матеріал від хворих ще має пройти дослідження у Державній установі «Український центр контролю та моніторингу захворювань МОЗ України».Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах