З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Школа ультразвукової та функціональної діагностики: сучасне діагностичне обладнання на практиці

  • 8 вересня 2014
  • 54

Фахівці УЗД, радіології і рентгенології та лікарі-спеціалісти матимуть унікальну можливість взяти участь у дводенній роботі Школи ультразвукової та функціональної діагностики, яка відбудеться 14 –15 жовтня та пройде у рамках V Ювілейного Міжнародного Медичного Форуму «Інновації в медицині — здоров’я нації»

Школа — виняткова можливість протестувати сучасне медичне обладнання і отримати кваліфіковану консультацію від професіоналів. Захід дозволяє присвятити свій час активному навчанню, яке спрямоване на розвиток знань, умінь і навичок, які потім будуть використовуватися на практиці.

14 жовтня розпочнеться засідання обласних позаштатних спеціалістів зі спеціальності «Ультразвукова діагностика» та Ради УАФУД під керівництвом Головного позаштатного спеціаліста МОЗ України зі спеціальності «Ультразвукова діагностика» О. Б. ДИННИКА. По завершенні засідання відбудеться технічна екскурсія по експозиційній частині Форуму.

Перший майстер-клас «Рутина компресійна еластографія поверхневих органів. Система THIRADS» буде проводитися на обладнанні ТМ SonoScape під головуванням провідного фахівця УЗД Ю. Е. ЧИРКОВА.

Майстер-клас «Інтервенція в онкогінекології під еластонавігацією» на приладах ТМ Esaote проведуть відомі спеціалісти сфери О. О. БОКАЙ, Т. С. ГОЛОВКО та М. М. ЖАЙВОРОНОК.

Експертами майстер-класу «Місце еластографії в системі US-BIRADS при патології молочної залози» виступатимуть О. М. КОРИЧЕНСЬКИЙ, В. Є. МЕДВЕДЄВ, О. А. ФЕДУСЕНКО, В. В. БОРУЛЄВА, які у рамках цього заходу проводитимуть навчання на найновішому медичному оснащенні ТМ SuperSonic, Mindray.

Колега вищезазначених доповідачів з Одеси, професіонал сфери — А. О. СОЛОМКА демонструватиме методи дослідження та випадки з практики, а також можливості обладнання ТМ Alpinion під час майстер-класу «УЗД при політравмі. FAST-протокол».

Наступний день роботи Школи — 15 жовтня відзначиться довгоочікуваним майстер-класом «Застосування ультразвукових діагностичних апаратів із системою навігації в анестезіології, онкології, травматології» від німецького фахівця УЗД Христіана ТЕМБАКА. Тестування відбуватиметься на обладнанні ТМ Sonoscanner.

Практичне втілення знайде майстер-клас «Клініка персоналізованої медицини. УЗД концепція GE Healthcare» на апараті ТМ GE, який презентує за Р. В. БУБНОВИМ.

Практичне втілення знайдуть майстер клас «Клініка персоналізованої медицини. УЗД концепція GE Healthcare», який закріплений за Р. В. БУБНОВИМ та майстер-клас «Диференційований підхід до органозберігаючих операцій в лікуванні жовчнокам’яної хвороби» від О. М. БАБІЯ. Обидва навчальні заходи пройдуть на обладнанні ТМ GE.

Нагадуємо, що всі науково-практичні заходи Форуму внесені до «Реєстру з'їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2014 році», затверджені НАМН та МОЗ України (розділ «Конгреси» № 5, ст. 8; інформаційний лист про зміну дати Конгресу № 5-ф-2014). Всі учасники науково-практичних заходів отримають сертифікати про підвищення кваліфікації. Участь у Форумі — безкоштовна.

Ознайомитися з науково-практичною програмою Конференції, а також зареєструватися на події можна тут.

V Ювілейний Міжнародний медичний форум відбудеться 14 –16 жовтня 2014 у ВЦ «КиївЕкспоПлаза», вул. Салютна, 2-Б.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно