У Львові відбувся майстер-клас з проведення серцево-легеневої реанімації

8 вересня 2014
48
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

У майстер-класі взяли участь фахівці протитуберкульозних диспансерів, лікарень та відділень щодо сучасних підходів покрокового проведення серцево-легеневої реанімації

Нещодавно у Львові в рамках навчально-освітньої програми для медичних сестер «Висококваліфіковані медичні сестри — запорука якісного медичного обслуговування населення» пройшов майстер-клас з надання першої допомоги при зупинці дихання та серцевої діяльності.  

У майстер-класі взяли участь фахівці протитуберкульозних диспансерів, лікарень та відділень, організаторами навчально-освітньої програми виступили спеціалісти зі Львівського обласного центру та медицини катастроф.  

Лікарі-інструктори  ознайомили учасників конференції з новими нормативними документами, основними алгоритмами проведення серцево-легеневої реанімації для одного чи двох медичних рятівників  з використанням необхідного медичного обладнання та продемонстрували основні навики на практиці. Крім того, відбулася презентація прийомів проведення серцево-легеневої реанімації у позашпитальних умовах.

logo