США надали медобладнання та засоби зв’язку для Збройних сил України на 23 мільйони доларів

18 січня 2016 55
Посольство США в Україні повідомило, що в ніч з суботи на неділю в аеропорту «Бориспіль» (Київ) відбулася передача обладнання медичного призначення та засобів військового зв’язку вартістю 23 мільйони доларів США

Посольство Сполучених Штатів Америки в Україні повідомило, що в ніч з суботи на неділю в аеропорту «Бориспіль» (Київ) відбулася передача обладнання вартістю 23 мільйони доларів США.

Серед отриманого:

  • засобів захищеного радіозв’язку для військових — на 21 мільйон доларів;
  • медичне обладнання для порятунку на полі бою — на два мільйони доларів.

Після проходження митних процедур передане США обладнання буде доставлено в підрозділи української армії в Яворові та Хмельницькому, в яких навчання проводять американські інструктори зі складу Об’єднаної багатонаціональної Підготовчої Групи (JMTG-U).

Представники посольства також нагадали, що Україні слід очікувати нових партій технічної допомоги від Сполучених Штатів.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах