З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Спрощено реєстрацію рідкісних медикаментів

  • 3 вересня 2014
  • 20

Петро ПОРОШЕНКО підписав Закон, яким спрощується процедура реєстрації та доступу на український ринок групи лікарських засобів, які вже отримали у США та ЄС статус орфанних (рідкісних)

12 серпня Президент України Петро Порошенко підписав Закон України № 1637-VII «Про внесення змін до Закону України «Про лікарські засоби» щодо удосконалення порядку забезпечення населення лікарськими засобами, призначеними для лікування соціально небезпечних і тяжких хвороб» (набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування).

Законом спрощується процедура реєстрації та доступу на український ринок групи лікарських засобів, які вже отримали у США та ЄС статус орфанних (рідкісних). Також доповнено перелік незареєстрованих лікарських засобів тими, що застосовуються на території США або ЄС. Ці медикаменти призначені для лікування таких хвороб як вірусні гепатити, туберкульоз, ВІЛ/СНІД та тяжких онкологічних захворювань.

Як зазначає голова парламентського Комітет з питань охорони здоров'я Тетяна БАХТЄЄВА, закон також дає змогу ввозити незареєстровані в Україні лікарські засоби для медичного забезпечення військовослужбовців, котрі виконують завдання під час проведення АТО за умовою наявності відповідних документів щодо реєстрації і використання цих медикаментів у країнах, де вони були закуплені.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно