З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Внесок Червоного Хреста в розвиток дитячої хірургії

  • 1 вересня 2014
  • 42

У Львові відбулася партнерська зустріч між заступником Міністра — керівником апарату МОЗ Василем ЛАЗОРИШИНЦЕМ та делегацією Червоного Хреста Люксембургу, яка була присвячена обговоренню перспектив подальшої реалізації в Україні «Програми допомоги дітям України з хірургічними вадами серця і розвитку дитячої кардіохірургії у Львові»

Нещодавно у Львові відбулася зустріч, в якій взяли участь виконавчий директор Люксембурзького Червоного Хреста Марк КРОШЕ, керівник проекту Міріам ЯКОБІ, заступник виконавчого директора Національного комітету Товариства Червоного Хреста України Валерій СЕРГОВСЬКИЙ, голова Львівського обласного відділення Товариства Червоного Хреста України Валентин МОІСЕЄНКО, а також представники Департаменту ОЗ Львівської облдержадміністрації, Львівської обласної клінічної лікарні, Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.

Львівські лікарі ефективно співпрацюють з Люксембурзьким Червоним Хрестом  вже понад 21 рік. «Львівщина отримає близько одного мільйону євро допомоги на дитячу кардіохірургію. В нинішній важкий час для нашої країни таку допомогу важко переоцінити», — наголосив Василь ЛАЗОРИШИНЦЬ.

Після аналізу розвитку дитячої кардіохірургічної допомоги на Львівщині учасники підтвердили готовність до подальшої співпраці і активної розробки проектів, скерованих на зниження дитячої смертності в Україні.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно