Україна бере участь у Міжнародній конференції регуляторних органів з лікарських засобів

28 серпня 2014
55
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

24–29 серпня 2014 року у місті Ріо-де-Жанейро, Федеративна Республіка Бразилія, проходитиме 16-та Міжнародна конференція регуляторних органів з лікарських засобів (ICDRA). Україну на форумі представляє Голова Державної служби України з лікарських засобів Михайло ПАСІЧНИК

Основна мета конференції — зміцнення співробітництва в сфері охорони здоров’я. ICDRA відіграють важливу роль у визначенні стратегії роботи регуляторних органів усіх країн світу та інших зацікавлених сторін, включаючи значну кількість профільних міжнародних організацій. Це дозволяє виокремити першочергові напрямки діяльності у сфері лікарських засобів, медичних виробів, біологічних препаратів та системи охорони здоров’я на міжнародному та національному рівнях, і є важливим інструментом ВООЗ для регуляторних органів країн-членів у їх зусиллях із запровадження ефективного регулювання і поліпшення безпеки, ефективності та якості лікарських засобів.

Програма ICDRA розроблена Комітетом представників регуляторних органів держав-членів. На конференції висвітлюються питання якості та безпеки лікарських засобів, нормативно-правові нововведення, проблема фальсифікації та доступу до безпечних лікарських засобів, регулювання клінічних випробувань, передові технології, електронна комерція тощо.

logo