На Львівщині пройшов фестиваль «Зашків — земля героїв»

28 серпня 2014
54
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

22–23 серпня у селі Зашків Жовківського району Львівської області в рамках фестивалю відбувся майстер-клас з надання домедичної допомоги в умовах бойових дій.

Інструкторами навчання з надання домедичної допомоги були запрошені спеціалісти Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, котрі систематично проводять схожі тренінги для всіх зацікавлених осіб, військовозобов’язаних та волонтерів.

Програма фестивалю включала в себе:

  • дотримання правил особистої безпеки при наданні допомоги під час проведення військових дій на полі бою чи в зоні укриття;
  • правила транспортування поранених з поля бою у сектор укриття;
  • надання допомоги у безпечному місці (секторі укриття) при кровотечах, пораненнях, травматичних ушкодженнях, правила проведення серцево-легеневої реанімації;
  • комплектація аптечки

Слухачі мали можливість дізнатися та спробувати на практиці ті навики, які можуть їм знадобитися у повсякденному житті чи на полі бою.

Теоретична частина тренінгу базувалася на методичному посібнику «Домедична допомога в умовах бойових дій», виданий Всеукраїнською радою реанімації та екстреної медичної допомоги. Головна мета посібника — надати необхідну інформацію учасникам бойових дій щодо збереження життя при пораненні в екстремальних військових умовах. 

logo