З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

МОЗ України прискорює централізовані закупівлі за всіма державними програмами

  • 27 серпня 2014
  • 36

Станом на 26 серпня 2014 року уже закуплено ліків та виробів медичного призначення на суму 102,3 мільйонів гривень, з них акцептовано пропозиції учасників торгів на суму 46,8 мільйонів гривень, тривають основні закупівлі на суму 1 мільярд 820 мільйонів гривень, проводяться підготовчі процедури щодо початку закупівлі на суму 237,7 мільйонів гривень у найближчі дні

На даний момент Міністерство охорони здоров’я України проводить усі процедури відповідно до Закону України «Про здійснення державних закупівель» від 10.04.2014 № 1197-VII для остаточного завершення процесу централізованих закупівель та фінансування 17 державних цільових програм охорони здоров’я, на які відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік» від 16.01.2014 № 719-VII передбачено 2,160 мільярдів гривень.

Цього року були виявлені значні труднощі у проведенні централізованих закупівель, які полягали в підвищенні цін на лікарські засоби та вироби медичного призначення в середньому на 55-60 % майже за усіма програмами через коливання курсу національної валюти та введенням ПДВ на медичні вироби. 

У зв’язку із нагальною необхідністю було прийнято рішення, що закупівля медикаментів та медичних виробів за усіма програмами проводитиметься за скороченою процедурою.

Засідання постійних робочих груп та формування інформації щодо необхідних технічних, якісних та кількісних характеристик предмета закупівель за відповідними програмами відбувається в одноденний термін. На даний момент за процедурами закупівель переоголошено 90 % державних цільових програм за усіма напрямами.

Для пришвидшення централізованих закупівель та обговорення очікуваних цін на вироби медичного призначення в Міністерстві охорони здоров’я України було проведено міжгалузеву нараду за участю представників усіх зацікавлених міністерств та відомств, і прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку використання бюджетних коштів, передбачених у державному бюджеті для виконання програм та здійснення централізованих заходів з охорони здоров’я» від 06.08.2014 року № 325, що дозволяє оперативно проводити процедури державних закупівель лікарських засобів та виробів медичного призначення для забезпечення потреб усіх регіонів.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно