З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Відновлено роботу відділень у Могилів-Подільській окружній лікарні інтенсивного лікування

  • 22 серпня 2014
  • 44

20 серпня в Могилів-Подільський окружній лікарні інтенсивного лікування після капітального ремонту розпочали роботу відділення реанімації та інтенсивної терапії і гінекології перинатального центру ІІ рівня

З цієї нагоди колектив лікарні привітали голова облдержадміністрації Анатолій ОЛІЙНИК, голова обласної ради Сергій СВИТКО, директор Департаменту охорони здоров’я та курортів ОДА Тетяна БАБІЙ.

 Загалом у лікарні відбулися наступні зміни

  • проведено ремонт відділення анестезіології та інтенсивної терапії, потужність якого збільшилась до 9 ліжок. Бюджет становив 986,6 тисяч гривень.
  • у складі Могилів-Подільської окружної лікарні інтенсивного лікування створено перинатальний центр ІІ рівня, у складі якого функціонує стаціонарний сектор на 40 стаціонарних ліжок та амбулаторний сектор (консультативно-діагностичне відділення — жіноча консультація).
  • пологовий стаціонар оснащено новітньою апаратурою для безпечних пологів. На всіх пологах забезпечена присутність неонатолога, 85,1% пологів є партнерськими.
  • в окружній лікарні продовжено роботу по покращенню матеріально-технічної бази перинатального центру у рамках Державної програми «Репродуктивне здоров'я» Україно-Швейцарської програми «Здоров'я матері і дитини» 

Ремонт гінекологічного стаціонару проведено як за рахунок бюджетних коштів — на загальну суму 241,2 тисяч гривень, так і за позабюджетні надходження — на суму 322,8 тисяч гривень. Сьогодні гінекологічний стаціонар розрахований на 24 ліжка (12 гінекологічних ліжок, 12 ліжок патології вагітності).

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно