text
Медична справа

Розпочала роботу Стратегічна дорадча група з питань реформування системи охорони здоров’я України

  • 21 серпня 2014
  • 41

19 серпня в МОЗ відбулася перша робоча зустріч українських та міжнародних експертів у форматі Стратегічної дорадчої групи з питань реформування системи охорони здоров’я України (СДГ). Під час зустрічі були обговорено пріоритети діяльності групи експертів на найближчі три місяці та структура майбутньої реформи.

Першим етапом роботи Стратегічної дорадчої групи з питань реформування системи охорони здоров’я України (СДГ) стане аналіз тих змін у системі, які на сьогодні вже проведено. Презентація звіту відбудеться 15 вересня поточного року.

Наступний етап складатиметься з написання Національної стратегії побудови нової системи охорони здоров’я в Україні на період 2015–2025 роки. Етап триватиме до кінця жовтня 2014 року. Під час розробки будуть розглянуті зміни у наступних напрямках: лідерство, фінансування, людські ресурси, медичні продукти та технології, інформація, громадське життя.

За словами Міністра охорони здоров’я України Олега МУСІЯ, відправною точкою у підготовці стратегії стане розроблений та презентований проект Концепції побудови нової національної системи охорони здоров’я. Одночасно він зауважив, що цей проект не лише можна, а й треба буде постійно вдосконалювати. На думку Міністра охорони здоров’я України, Стратегія має бути зрозумілим для всіх публічним документом, який буде позитивно сприйматися і пацієнтами, і представниками медичної спільноти.

Підсумковим етапом роботи групи має стати третій документ — послідовний план дій з конкретним переліком нормативних документів, необхідних для імплементації Концепції і Стратегії, та з чітко вказаними строками, протягом яких мають бути вжиті відповідні заходи чи ухвалені рішення.

Стратегічна дорадча група з питань реформування системи охорони здоров’я України затверджена наказом Міністерства охорони здоров’я України «Про організацію роботи стратегічної дорадчої групи з питань реформування системи охорони здоров’я України» від 24.07.2014  № 522. До її складу увійшло 12 українських та міжнародних експертів, відібраних за результатами відкритого конкурсу.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно