З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Сумщина отримала автомобілі швидкої медичної допомоги

  • 20 серпня 2014
  • 32

Автомобілі отримали всі станції та відділення екстреної медичної допомоги, а також відділ виїзної консультативної медичної допомоги та медицини катастроф.

Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у травні-липні 2014 отримав 36 автомобілів швидкої медичної допомоги за рахунок коштів державного бюджету. Автомобілі оснащені сучасним медичним обладнанням та відповідають провідним європейським стандартам. Їх загальна вартість становить 23 мільйони 48,5 тисяч гривень.

Автомобілі отримали всі станції та відділення екстреної медичної допомоги, а також відділ виїзної консультативної медичної допомоги та медицини катастроф.

Окрім цього, протягом 2013–2014 років всі підрозділи Центру були забезпечені комп’ютерною технікою за рахунок коштів обласного бюджету та спонсорської допомоги (6 комп’ютерів, 5 принтерів та 2 сканери). До мережі інтернет підключені підрозділи в Сумах, відділ виїзної консультативної медичної допомоги та медицини катастроф, Сумська станція та 8 відділень екстреної (швидкої) медичної допомоги. До кінця першого півріччя поточного року планується підключити до мережі Шосткинську станцію та 9 відділень швидкої медичної допомоги, зв’язавши між собою всі структурні підрозділи Центру.

У травні-червні 2014 року відкрито два пункти постійного та тимчасового базування бригад екстреної медичної допомоги у  Сумах.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно