text
Медична справа

Продовжуємо приймати роботи на конкурс «Шляхи підвищення якості медичної допомоги»

  • 12 серпня 2014
  • 29

Із повним розумінням непростих для медичних працівників України часів редакція журналу «Довідник головної медичної сестри» подовжила час прийому заявок на конкурс щодо підвищення якості медичної допомоги у закладі охорони здоров’я.

Із повним розумінням непростих для медичних працівників України часів редакція журналу «Довідник головної медичної сестри» подовжила час прийому заявок на конкурс щодо підвищення якості медичної допомоги у закладі охорони здоров’я. Чекаємо на ваші конкурсні роботи до 31 жовтня 2014 року.

Хочете взяти участь у професійному конкурсі та позмагатися за цінні призи від редакції журналу «Довідник головної медичної сестри»? Тоді заповніть анкету на сайті конкурсу та завантажте свою роботу щодо того, як організовано надання медичної допомоги у вашому закладі охорони здоров’я.

На сьогодні до редакції вже надіслали роботи на теми:

  • «Організація школи пацієнта щодо протидії поширенню туберкульозу»;
  • «Тестовий контроль середнього медичного персоналу щодо запобігання внутрішньолікарняним захворюванням»;
  • «Взаємодія різних відділень психоневрологічного диспансеру»;
  • «Проведення навчання медичних сестер щодо організації санітарно-протиепідемічного режиму у закладі охорони здоров’я» та багато інших.

Учасниками конкурсу можуть бути медичні працівники (головні і старші медичні сестри, а також заступники головного лікаря з медсестринства) закладів охорони здоров’я будь-якої форми власності чи спеціалізації.

На конкурс приймаються авторські проекти щодо підвищення якості надання медичної допомоги у закладі охорони здоров’я, зокрема плани проведення просвітньої роботи з працівниками закладу охорони здоров’я, проекти створення шкіл здоров’я для пацієнтів, санітарні бюлетені та фотографії, які ілюструють реалізацію проекту, та інше.

Найкращі конкурсні роботи будуть опубліковані на шпальтах вашого улюбленого професійного видання. Переможці отримають цінні подарунки від журналу «Довідник головної медичної сестри» та почесні дипломи.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно