В аеропорту «Київ», на залізничних та автовокзалах запрацюють мобільні медпункти

16 січня 2016 23
Київська міська державна адміністрація ухвалила рішення відкрити на території аеропорту «Київ», залізничних та автовокзалах мобільні медичні пункти у зв’язку з поширенням вірусу грипу

Київська міська державна адміністрація ухвалила рішення відкрити на території аеропорту «Київ», залізничних та автовокзалах мобільні медичні пункти. Про це повідомив радник мера Михайло РАДУЦЬКИЙ.

Ініціатива створення таких медичних пунктів у місцях прибуття великої кількості людей з інших областей України, в яких нададуть консультацію і допомогу всім потребуючим цього, пов’язана зі зростанням числа випадків захворюваня на грип.

Директор департаменту охорони здоров’я Київської міської державної адміністрації Тетяна ДОНЧЕНКО зазначила, що вранці 15 січня в інфекційних відділеннях дитячих лікарень Києва були вільними 56 ліжок, у дорослих — 67. Це свідчить про достатній резерв для госпіталізації пацієнтів, що вимагають спостереження та лікування.

Заклади охорони здоров’я і служба невідкладної медичної допомоги працюють у посиленому режимі.Ваша персональна добірка.

  Підписка на новини

  Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

  Освітні заходи

  Школа

  Перевірте свої знання та здобудьте нові

  Взяти участь

  Інтернет-магазин

  Інтернет-магазин

  Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

  Живе спілкування з редакцією

  Книжкова полиця

  «Новий номер УЗОЗ»

  Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

  для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

  Читати книгу

  Спробуйте безплатно

  Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.


  Розсилка  © Медична справа, 2017. Усі права захищено

  Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

  Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

  Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


   

  
  • Ми в соцмережах