text
Медична справа

За словами Президента України, необхідно терміново розпочати підготовку реформування галузі охорони здоров’я

  • 11 серпня 2014
  • 40

За словами Петра ПОРОШЕНКА, для проведення ефективної реформи охорони здоров’я потрібні будуть чималі кошти, які може дати тільки сильна, здорова економіка.

У четвер, 7 серпня 2014 року, Президент України Петро ПОРОШЕНКО провів установчі збори Національної ради реформ, під час яких розглядався процес реформування в Україні.

Зокрема, мова йшла і про реформу охорони здоров’я. «Важливим елементом національної безпеки є здоров’я нації. Поки що я не бачив навіть грубої чернетки, яка хоча б описувала підходи до реформування системи охорони здоров’я. Це в той час, коли мільйони українців позбавлені доступу до елементарних медичних послуг», — зазначив Президент України.

За словами Петра ПОРОШЕНКА, для проведення ефективної реформи охорони здоров’я потрібні будуть чималі кошти, які може дати тільки сильна, здорова економіка.  Окрім цього,  на думку Президента України необхідно терміново розпочати підготовку комплексного реформування галузі охорони здоров’я.

Нагадаємо, що 7 серпня у Міністерстві охорони здоров’я України (МОЗ) було представлено проект Концепції нової національної системи охорони здоров’я України. За словами Міністра охорони здоров’я України Олега МУСІЯ більш детально Концепція буде прописана до кінця року. Планується, що Концепція буде реалізовуватись протягом 10 років (з 2015 до 2025).

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно