Латвія подарувала Чернігівському військовому шпиталю обладнання вартістю майже 1 млн. гривень

15 січня 2016 43
Чернігівський військовий шпиталь отримав медичне обладнання вартістю майже мільйон гривень, придбане за кошти мешканців 67 латвійських міст

Згідно з повідомленням регіонального медіа-центра Міністерства оборони України міста Чернігів, представники латвійського Червоного Хреста спільно з Товариством Червоного Хреста України передали Чернігівському військовому шпиталю три системи штучної вентиляції легенів «Vela», 2 лампи клінічного дослідження зору SL-26 Topcon та інші медичні препарати.

За допомогою латвійських фахівців отримане обладнання було налаштовано та підготовлено до роботи.

Окрім обладнання вартістю майже мільйон гривень, доставлено ліки на суму майже 200 тисяч гривень.

Кошти на придбання медичного обладнання зібрали у 67 містах Латвії з ініціативи віце-президента Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи Наталії РОМАНОВОЮ та за підтримки голови делегації Латвії в Конгресі Андріса ЯУНСЛЕНІСА, очільника Асоціації муніципалітетів Латвії.

Керівник Чернігівського військового госпіталю Олександр СЛЄСАРЕНКО подякував за допомогу і висловив упевненість, що нова апаратура значно підвищить якість послуг діагностики і лікування військовослужбовців.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах